top of page
WhatsApp Image 2022-05-08 at 12.23.26.jpeg

ANALARIMIZ EN DEGERLİ HAZİNELERIMİZDİR VE CENNET ANALARIMIZIN AYAKLARININ ALTINDADIR.

TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU)GENELBAŞKANI HAKAN AKTÜRK "Anneler Günü"nü nedeniyle yayınladığı mesajda, annelerin fedakarlık abideleri olduğunu belirterek “Üzerimizde çok fazla hakları olan annelerimizin hayatımızdaki yeri dolmaz değerlerini her fırsatta göstermeliyiz” dedi.

Annelerimizin hatırlanmalarının yalnızca bir günle sınırlı kalmaması gerektiğini ifade eden GENELBAŞKAN AKTÜRK, bütün annelerin Anneler Günü'nü canı gönülden kutladığını bildirerek şunları söyledi:       

“HAKLARINI ÖDEMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL”

“Onlar ki, karşılıksız sevginin, karşılıksız fedakarlığın, karşılıksız bağlılığın eşsiz temsilcileridir. Karşılıksız sevgileriyle bizleri büyüten annelerimizin haklarının ödenmesi asla mümkün değildir.
Her türlü zorluğa göğüs geren, her çilenin üstesinden gelen, sabır abidesi annelerimiz, en büyük değerlerimizdir.

Geleceğimizin hazırlayıcısı olan annelerimizin yol göstericiliğine ve öğütlerine birer evlat olarak her yaşta büyük ihtiyacımız bulunuyor.

“ANALARIMIZ EN DEĞERLİ HAZİNEMİZ”

Annelerimizin en değerli hazinemiz olduğunu asla unutmadan onlara her zaman saygıyla yaklaşmamız da en öncelikli sorumluluğumuzdur. Yemeyen yediren, giymeyen giydiren, büyük emeklerle bizleri büyüten annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyorum. Evlatlarını genç yaşta aziz vatan topraklarına emanet eden şehit analarımıza da saygı ve sevgilerimi sunuyor, her zaman yanlarında olduğumuzu bu vesile ile bildirmek istiyorum.Bu anlamlı günün sevgili annem ve kızkardeşlerimin  şahıslarında, hayata gözlerini yummuş tüm anneleri rahmetle, minnetle yâd ederken, fedakar, cefakar annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

bottom of page