top of page
ŞERİT.png
ŞERİT.png
cerceve_046ASF.png

AZERBAYCAN CUMHURİYETİ' ne  DEV ADIM

TÜRKBİRKON GENEL BAŞKANI
HAKAN AKTÜRK' den AZERBAYCAN Cumhuriyeti' ne DEV ADIM
 
WhatsApp Image 2021-06-06 at 21.37.28.jp

TÜRKBİRKON(TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU) Başkanımız Hakan Aktürk' den

AZERBAYCAN Cumhuriyeti' ne  ANLAMLI ZİYARET

WhatsApp Image 2021-06-06 at 21.37.04.jp
WhatsApp Image 2021-06-06 at 21.41.36.jp

TÜRKBİRKON(TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI   İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU)GENEL BAŞKANI HAKAN AKTÜRK'DEN AZERBAYCAN CUMHURİYETİNE  DEV ADIM. TÜRKBİRKON(TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI   İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU)GENEL BAŞKANI HAKAN AKTÜRK AZERBAYCAN CUMHURIYETİNE ANLAMLI ZIYARET.  İş dünyasının tanınmış isimlerinin Genel Başkanlığını üstlenen;TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI'nin takdirini kazanmış siyasi otoritelerin de adında sıkça söz ettiği  ünlü iş adamlarından HAKAN AKTÜRK TÜRKİ CUMHURİYETİ devletleri arasında köprü olma; birleştirme; birlik ve beraberlik adina attığı adımlarla gündemi doldurmaya devam ediyor.AKTÜRK; Ben Türk'üm Türk esir olmaz
Ben Türk'üm Türk bayraksız olmaz
Ben Türk'üm Türk devletsiz olmaz
Ben Türk'üm Türk ezansız olmaz

Ben Türk'üm Türk hürriyetsiz olmaz. Azerbaycanlı gardaşlarımız büyük bir zafer kazanmıştır. Tarihimizde yanlarındaydık, bugun de yanlarındayız ve yarında  yanlarında olacağız. Gardaşlık aynı kanı taşımakla olmaz ayni ülküyü aynı duyguyu aynı sevdayı taşımakla olur. Bizim Azerbaycan cumhuriyeti devleti ile sevdamız birdir. Azerbaycan  cumhuriyetindeki her birey gardasımızdir. Zafer inananlarındır. Gardaşlarımız canlarını vatana ve  bayraklarına  feda etmişlerdir, şehadet şerbetini içmişlerdir ,şehit olmuş gazi olmuşlardır.

Şehit kardeşlerimizin aileleri benim ailemdir, anaları anam bacıIarı bacım balaları öz Balamdır. Biz bayrağının rengini şehitlerinin kanından almış onurlu şerefli namuslu vakur TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ' nin vatandaşıyız. Şehit ailelerimize destek olmak, onlara evlat olmak, gardaş olmak boynumuzun borcudur. Onları unutmak değil onlarla yaşamak için var olmak onurdur şereftir. Gazilerimizin yaralarını sarmak duygularına ortak olmak bizim için ar' dır edep' tir şereftir. İşte bu şerefe nail olmak onların gözlerinin içine bakmak duygularına ortak olmak yaralarını sarmak için gideceğim sözleri ile kararmış umudunu yitirmiş Türk dünyasının yüreklerine şu serpen, gönülleri fetheden AKTÜRK' ün hassasiyetli açıklaması büyük beğeni kazanmıştır. Atacağımız Her Adım TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ 'nin onuruna şerefine yakışır olmak zorundadır. TÜRKBİRKON(TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI   İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU)öncü adımlarını yılmadan yorulmadan dünyanın neresinde bir TÜRK var ise ona ulaşarak acılarına ortak, sevinçlerine ortak, duygularına tercüman olmaya devam edecektir. Yolculuğumuz kendi vatanımızadır ayrımız gayrimiz yoktur hayırla vesile olsun inşallah dertlere çare olsun inşallah hastalara şifa olsun inşallah ölenlerimizin ruhlarına rahmet olsun inşallah evlerine bereket olsun inşallah vatanımıza milletimize güç kuvvet birlik beraberlik olsun inşallah... AZERBAYCAN CUMHURİYETİ DEVLETİNE yapacağım bu ziyarette bana eşlik edecek olan BASIN YAYIN ve HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANIM SERDAR AKYOL ve PROTOKOL BAŞKANIMIZ BİRŞAN GÖKTAŞ' a şimdiden teşekkür ediyorum dedi. Bizde gerek Türk, gerekse ulusal basın olarak bu anlamlı, onurlu  ziyaretlerinde kendilerine sağlık ve başarı diliyoruz kazasız belasız hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

ŞERİT.png
ŞERİT.png
bottom of page