MENÜ

TÜRKBİRKON' a HOŞGELDİNİZ

Birincil misyonumuz; Türk İş Dünyası ve Uluslararası Ticaret Arenasında, Türki Cumhuriyeti devletleri ile bir köprü oluşturarak, Sosyal - Ekonomik - Ticari ve kültürel gelişime öncülük etmektir.

TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) ‘un birincil misyonu, üyelerimize sunduğumuz özel zaman ve hizmetler aracılığıyla her ülkedeki lider işletmelerin ve iş adamlarının büyümesindeki etkin faktörleri incelemek, dünya çapında iş gelişimini organize etmektir. TÜRKBİRKON, dünya çapında birçok ülkeyi temsil eden iş dünyasının öncü şirketlerinden oluşan bir ticaret ağına sahiptir. TÜRKBİRKON, Bu şirketlerimizin gelişimine öncülük edip, daha fazla fayda sağlamak ve kuruluşumuzun üyelerinin iş gelişimini teşvik etmeye devam etmek amacıyla, markalarımız aracılığıyla dünya çapındaki iş adamlarına bir dizi hizmet sunmaktadır.

Bunlar arasında, iş mükemmelliğinin tanınmasını sağlayan uluslararası bir  konfederasyondur TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU). Kurumsal sosyal sorumluluğun akredite edilmiş sertifikası olmaya and içmiş bir konfederasyondur; TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) ; uluslararası ticareti geliştirmeyi, sosyal ve kültürel etkinlikler ile ülkeler arasındaki bağı kuvvetlendiren bir dostluk sözleşmesidir; TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) ; dünyanın dört bir yanından iş trendleri hakkında düzenli haberler, iş eğitimi , sosyal ve kültürel faaliyetler ile başarılı organizasyonlar hedeflemektedir.

 

TÜRKBİRKON  ÜLKELER ARASI MİSYONU

TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) bünyesinde bulunan şirketlerin vizyonu kendi alanlarında lider olan şirketleri bir araya getirerek daha büyü ve daha özel projelere imzalamayı hedeflemektedir. Böylece kendi ülkelerinde misyonunu ve vizyonunu arttıran üye şirketlerimiz, dünya ekonomisinde de büyük bir payeye de sahip olacaktır.

DANIŞMANLIK

  • Uluslararası ticaret danışmanlık hizmetlerini profesyonel ekiplerimiz ile hizmetinize sunuyoruz
  • Kurumsal imaj danışmanlığımız size kazandırdığımız kimlik ile beraber daha güvenilir ticaret sözleşmeleri yapmanıza ve kâr marjı artırımına yardımcı olur.
  •  Kimliklerini geliştiren ve kurumsallaşmayı isteyen tüm şirketleri destekleyerek ticari alanınızı geliştirmenize yardımcı olur.
  •  Önerilerimiz her şirketin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanıp, her projeye ayrı ayrı profesyonel bir ekip ile iş ortaklığı sağlar.
  • Uygun iş eğitim programlarını belirlemenize ve geliştirmenize yardımcı olup, şirket kalite kontrolünü bağlı bulunduğu projede geliştirerek, hedeflediğiniz başarıya ulaşmanızda yardımcı olur.

ÜYELİK

  • Uluslararası ticarette uzmanlaşmış seçkin ve  profesyonel ekibimize katılın.TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) hem ortak hem de elit üyelik türleri sunar.
  • Ortak üyelik çevrimiçi olarak satın alınabilir ve bir dizi avantaj sunar
  • Üyeler, 120 ülkede 3.000 şirketten oluşan veri tabanımıza erişebilirler.
  • Elite üyeliğe ancak TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) ödülünü kazanarak erişilebilir
  • Üyelerin TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) İş Sözleşmelerine ücretsiz katılımına izin verilir