TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU) GENEL BAŞKANI VE SİYASET BİLİMCİ HAKAN AKTÜRK – “HEPİMİZ ENKAZ ALTINDAYIZ.” – DEDİ.

“Bu gün həmrəylik vaxtıdır. Yaralarımızı həmrəyliklə sağaldacağıq. Olduqca kədərliyik. Hamımız dağıntılar altındayıq. Böyük keçmiş olsun, başımız sağ olsun. Ağlımız, qəlbimiz və ruhumuz sizinlədir.”
Bu sözləri Azadmedia.az vasitəsilə Türkiyəli Politiloq, TÜRKBİRKON Başqanı Hakan Aktürk vurğulayıb.

TÜRKBİRKON GENEL BAŞKANI AKTÜRK Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depreme ilişkin “geçmiş olsun” mesajı paylaştı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerimizde de hissedilen deprem nedeniyle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Enkaz altındaki vatandaşlarımıza bir an önce sağ salim ulaşılması için dua ediyorum. Rabbim milletimizi her türlü felaketten korusun. Bu felaketi en az hasarla atlatmak için dua ediyoruz. Tüm gücümüzle milletimizin yanındayız.” ifadesini kullandı.

TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİGİ KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI HAKAN AKTÜRK – “Bugün dayanışma zamanıdır. Yaralarımızı dayanışmayla saracağız. Çok çok üzgünüz. Hepimiz enkaz altındayız. Büyük geçmiş olsun, başımız sağ olsun. Aklımız, kalbimiz, ruhumuz sizinle.” Dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *