Türk Dünyası ve Uluslararası İş Dünyası Yatırım Birligi Konfederasyonu (TÜRKBİRKON) Genel Başkanı Hakan AKTÜRK’e Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanı Mevlüt ÇAVUŞOGLUN’dan tam destek geldi.

Türk devletleri arasında yaptığı başarılı çalışmalar, sosyal sorumluluk projeleri ve ticari adımlarla dikkatleri üzerine çeken başarılı iş insanı Türk Dünyası ve Uluslararası İş Dünyası Yatırım Birligi Konfederasyonu (TÜRKBİRKON) Genel Başkanı Hakan AKTÜRK’e Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanı Mevlüt ÇAVUŞOGLU’ndan tam destek geldi.

(TÜRKBİRKON) bünyesinde bulunan her bir iş insanına gerek büyükelçiliklerimiz gerekse devletimizin tüm organları ile destek olduklarını dile getiren ÇAVUŞOGLU, Genel Başkan Hakan AKTÜRK’ü takip ettiklerini başarılarını takdir ettiklerini dile getirerek her alanda desteklerini en üst seviyede devam ettireceklerini ve bu değerli Konfederasyonun önünü açacaklarını belirtti.

Sözlerine devam eden ÇAVUŞOĞLU, “Türk Dünyası ve Uluslararası İş Dünyası Yatırım Birligi Konfederasyonu Genel Başkanı ile birlikte değerli ve önemlidir. Hassas noktalarımız, kırmızı çizgilerimiz aynıdır, davamız birdir ve bu dava için eli taşın altında olan değerli Genel Başkanımıza başarılarının devamını diliyorum ve herzaman yanında olduğumuzu birkere daha bildirmek istiyorum. Büyukelçiliklerimiz ile yapacakları her adımın takipçisi olacaklarını ve destekleyeceklerini söyledi. Davamız türk sevdasıdır, yolu bizimle kesişen herkese selam olsun sözleri ile Türk dünyasına anlamlı bir mesaj iletti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *