TÜRKBİRKON (TÜRK DÜNYASI VE ULUSLARARASI İŞ DÜNYASI YATIRIM BİRLİĞİ KONFEDERASYONU) GENEL BAŞKANI HAKAN AKTÜRK AZERBAYCAN BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI ZAUR ALİYEV’İ ZİYARET ETTİ.

TÜRKBİRKON GENEL BAŞKANI AKTÜRK; “Dünya üniversiteleri arasında üstün başarılara imza atan bu güzide üniversitemizin HUKUK FAKÜLTESİ DEKANI sayın ZAUR ALİYEV’ın ziyaretimizi kabulü bizim için onurdur. AZERBAYCAN TÜRKİYE kardeşliğinin önemli mimarlarından olan ZAUR beyin TÜRKİYE CUMHURİYETİNE ve TÜRK CUMHURIYETLERİNE olan yakınlığını ve hassasiyetini dikkatle takip ediyoruz.
BAKÜ DEVLET UNİVERSİTESİ gibi güzide bir eğitim yuvasının HUKUK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI’nın sorumluluğunu omuzlarında taşıyan değerli kardeşimizin yetiştirdiği ve yetiştireceği tüm insanlığa yararlı olacak adalet ilkelerinin toplumun mihenk taşlarından olduğunun bilincindeyiz. Değerli dekanimiz sayın ZAUR ALİYEV’e bundan sonraki hayatında başarılarının devamını dileyerek AZERBAYCAN TÜRKİYE arasındaki kardeşlik ilkelerine olan hassasiyetinden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi bir borç biliyorum. TÜRKBİRKON AİLESİ VE GENEL BAŞKANI OLARAK şahsım adına da herzaman değerli DEKANIMIZIN, KARDEŞİMİZİN yanındayız. BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESI DEKANIMIZ sayın ZAUR ALİYEV vesilesi ile de Üniversiteler arasında Dünya sıralamasında önemli yer tutan BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİ’nin değerli REKTORÜ, ŞUBE MÜDÜRLERİ; ÖĞRETMENLERİ ‘nede ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı bildiriyorum”, Dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *